O firmie Z.U.H Jerzy Kopala

Firma Zakład Usługowo Handlowy Jerzy Kopala istnieje od 2002r. Świadczymy usługi transportowe ciągnikami siodłowymi wraz z naczepami kurtynowymi mega oraz standard. Posiadamy także zestawy do ładunków przestrzennych oraz samochody typu solo - wszystkie posiadają zabudowę typu plandeka z otwieranym dachem, zamykaną drzwiami.

Zapewniamy rzetelną obsługę firm. Nasz profesjonalizm jest poparty wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej, Zaufało nam, wiele firm z kraju i Europy.

Naszym celem był i jest ciągły rozwój oraz powiększanie grona zadowolonych klientów. Oferujemy Państwu usługi oparte na sprawdzonej marce naszej firmy.

W naszej działalności zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobro klienta. Tym samym ciągle dążymy do powiększania grona usatysfakcjonowanych kontrahentów.Naszym hasłem przewodnim jest wysoki standard oferowanych przez nas usług, nieustanny rozwój firmy oraz pogłębianie kwalifikacji naszych pracowników. W efekcie gwarantuje to odbiorcom naszych usług wygodę i bezpieczeństwo. Dobro klienta jest dla nas priorytetem.

Celami przewodnimi firmy są:

  • dbanie o dobro klienta poprzez rozwój standardów usług,
  • kulturalną i rzetelną obsługę klientów,
  • wzmacnianie pozycji firmy na rynku: coraz lepsza efektywności pracy, zwiększanie dochodu firmy oraz rozbudowę taboru transportowego,
  • zatrudnianie profesjonalnego i kompetentnego personelu,
  • przestrzeganie zasad BHP i Higieny Pracy,
  • dbanie o satysfakcję naszych zleceniodawców.